GLASS & CERAMICS / Ceramics / Bowls 7063028
nr 706 3028
BOWLS
5 pcs, China, diameter 7-10 cm, wear, damages.
5 st, Kina, diameter 7-10 cm
Condition: slitage, skador
300
SEK 350
Monday August 1 2011
at 18:41:19
30/7 21:14:36
300 kr
31/7 22:34:20